Wywiad z CEO Provide

| 27 kwietnia 2020

Jakie są wasze cele na ten rok?

Takie same jak na wszystkie kolejne lata, osiągać jeszcze więcej i piąć się coraz bardziej do góry. Nie planujemy wszystkich działań do przodu, ponieważ nie wszystko można przewidzieć, ale uważamy, że wakacje, które już niedługo nadejdą, będą kluczowe dla naszej organizacji i bardzo mocno pomogą nam w rozwoju!

Czy ten rok będzie lepszy niż ostatni?

Oczywiście, że tak! Właśnie wprowadzamy wiele zmian związanych z nami jako z Provide, zdradziliśmy na naszej stronie, że pojawią się nowe profile w mediach, czyli będziemy działać również na instagramie i youtubie. Oprócz tego możemy wam zdradzić z okazji wywiadu, że pojawi się pełno nowych osób jak chociażby „streamer” jesteśmy pewni ze dzięki takim działaniom osiągniemy to, na co liczymy! Krótko mówiąc, tenrok po prostu będzie o niebo lepszy od ostatniego, mamy dużo więcej chęci i możliwości na działania!

Czy valorant będzie miał wpływ na esport?

Myślę, że tak i to spory, dzięki najnowszej grze od Riot która jest jeszcze w becie a przyciąga już setki tysięcy graczy i obserwatorów valve może poczuć w końcu realne zagrożenie dla weterana gier e-sportwych czyli csa. Możliwe, że zaczną szybciej i skuteczniej działać, dzięki czemu rozwój e-sportu może przyspieszyć się kilka krotnie. Oprócz tego powstanie pełno turniejów w valorant które przyciągną zupełnie nowych graczy. Dużo proplayerów z csgo postanowiło poświęcić się swojej karierze w valorant który jest w becie, uważam ze jak wyjdzie pełna wersja gry to takich osób będzie jeszcze więcej.

Kiedyś prowadziłeś syx teraz provide co spowodowało taką zmianę?

Syx gaming była to moja pierwsza organizacja, nad która pracowałem zupełnie sam, bez jakiegoś dużego doświadczenia. Po jakimś czasie postanowiłem ją sprzedać, gdyż nie wiedziałem jak dalej rozwijać tą stronę. Wtedy też nie byłem jeszcze tak zajawiony na esport jak dziś, Provide powstało dosyć spontanicznie a dzięki zasięgom na swoim fanpage’u i swojej grupie moja nowa organizacja została szybko rozpromowana i super przyjęta. Od początku stawialiśmy na profesjonalizm i oryginalność, może to właśnie dlatego udało nam się tyle osiągnąć w tak krótkim czasie, ponieważ działamy nieco ponad rok, a to dopiero początek!

Gdzie obecnie posiadacie dywizje?

W valorant i csgo liczymy na rozwój obu tych składów, ponieważ utworzone zostały stosunkowo nie dawno, a w obu zespołach grają naprawdę super osoby.

Kto w niej gra?

Skład valorant był przedstawiony na naszej stronie kilka tygodni temu, wraz z biegiem czasu modyfikujemy ciągle zespół, aby w oficjalnej wersji gry reprezentowały nas ambitne i zaangażowane osoby. Dlatego nie odpowiemy, póki co na pytanie odnośnie naszych graczy valorant. W skład csgo wchodzą osoby, który pierwszy raz będą prezentować nasze barwy, ale skład powstał z inicjatywy projektu, który właśnie wprowadzamy i nie możemy zdradzić nicków. Jedyne co mogę zdradzić, to jest data przedstawienia zespołu, prawdopodobnie będzie to 05.05.2020 r.

Czy planujecie stworzyć jakiś inny jeszcze projekt oprócz Provide jak tak to jaki?

Raczej wszystkie projekty, które planujemy stworzyć, będą organizowane jako Provide, nie mamy w planach tworzenia nowych stron itp.

Czy masz zamiar wprowadzić nowe dywizje?

Raczej nie mamy takiego zamiaru i nie wydarzy się to w najbliższym czasie. Lecz na dłuższą metę nie wykluczamy takiej opcji.

Kto jest odpowiedzialny za ten projekt i jakie pełni funkcję?

Za projekt jako właściciel odpowiedzialny jestem jako właściciel ja, jestem pomysłodawcą i zacząłem zbierać ekipę, która mi w tym pomoże. Osoby, które nad tym pracują, zostaną ujawnione z czasem, ponieważ etapy projektu będą publikowane co kilka dni i jak będzie taka potrzeba, to zostaną również ujawnione osoby realizujące to wszystko.