Recenzja podkładki SAVIO Turbo Dynamic XXL!

| 15 grudnia 2020

Podstawowe informacje

Seria Turbo Dynamic od SAVIO zapewnia nam powierzchnię dającą większą dynamikę podczas pracy. Wymiary tej podkładki w wersji XXL to 1000x500x3mm. Tak duży rozmiar umożliwia nam zmieszczenie myszki, klawiatury oraz innych akcesoriów komputerowych na podkładce. Gumowa podstawa świetnie przylega do biurka, a podkładka nawet nie drgnie podczas intensywnych sesji gamingowych. Wysokiej jakości materiał z którego została wykonana podkładka jest dokładnie rejestrowany przez sensor myszki, pozwala to na dokładne i precyzyjne ruchy.

Recenzja

Podkładkę od SAVIO do recenzji otrzymałem 2 tygodnie temu. Powiem szczerze, że dotychczas z żadnej podkładki nie korzystało mi się tak przyjemnie. Duże wymiary podkładki idealnie spełniają moje wymagania. Ze spokojem zmieszczę na niej myszkę i klawiaturę, a przy tym mam jeszcze mnóstwo wolnego miejsca. Kolorystyka podkładki to czarna baza z czerwonym logo SAVIO po lewej stronie wraz z czerwonymi obszyciami. Tak minimalistyczne kolory sprawiają,  że świetnie da się ją wkomponować do każdego stanowiska gamingowego. Stosunek ceny do jakości też odgrywa tu ważną rolę, albowiem tą świetną podkładkę można nabyć już za 38 zł. Utrzymuje mnie to tylko w przekonaniu, że jest to jeden z najlepszych wyborów na rynku. Mimo intensywnego użytkowania podkładki przez ostatnie 2 tygodnie nie widzę na niej żadnych śladów użytkowania. Podkładka wygląda jak nowa! Solidnie trzyma się biurka i nie sprawia żadnych problemów podczas grania lub normalnego użytkowania.

Podsumowanie

Podkładka gamingowa SAVIO Turbo Dynamic XXL to świetny wybór dla każdego gracza. Świetny stosunek jakości do ceny mówi sam za siebie. Już dawno nie korzystałem z tak wygodnej i jakościowej podkładki. Z czystym sumieniem polecam ją każdemu!